A gdyby klasyczne gry były łatwiejsze?

Z cyklu "śmieszny filmik na rano": co by było, gdyby takie starsze gry jak Sonic, Contra czy Duck Hunt miały tryb "Super Easy"?

Obrazek

Konrad Hildebrand

Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!