A czy Ty kupiłeś przedni panel do swojego 360?

marcindmjqtx

16.12.2010 08:30, aktual.: 06.01.2016 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewnie nie wszyscy pamiętają, że 360 w swej klasycznej formie, ma wymieniany przedni panel. Tak, można skorzystać z tej możliwości, jeśli zupełnie przypadkiem oryginalny plastik pękł, albo postanowiliście zindywidualizować wygląd swojej konsoli. Może mam zachwiane poczucie estetyki, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby upiększać swój sprzęt w ten sposób. Widać, nie byłem odosobniony, bo ustami Alberta Penello, Microsoft sam przyznaje, że wizualne nakładki były rynkową porażką.

Nigdy nie tworzymy akcesoriów z zamiarem ich porażki. Pomysł nie był zły...ludzie lubili zmieniać panele w telefonach komórkowych. Przewiń czas wstecz o pięć lat, a panele były tym, czego chcieli ludzie. Okazało się jednak, że nikt ich nie kupował, więc zaprzestaliśmy produkcji. Zabiliśmy je bardzo szybko. Wybaczcie drobny żarcik z samego rana, ale w takim układzie "failplate" samo ciśnie mi się na usta.

A Wy byliście zainteresowani wymiana przedniego panelu w swoim Xboksie 360? Może macie jakieś zdjęcia tak upiększonych konsol?

[via OXM]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)