A czy Tobie działa już GTA Online?

A czy Tobie działa już GTA Online?06.10.2013 11:38
A czy Tobie działa już GTA Online?
marcindmjqtx

Łatka przygotowana przez Rockstar naprawia wiele błędów gry, ale nie wszystkie.

GTA Online w wersji na PS3 i X360 doczekało się łatki, która naprawiła wiele błędów gry dokuczających jej od premiery. Mowa między innymi o zwieszkach na początku tutoriala, złym naliczaniu pieniędzy po śmierci gracza, nadpisywaniu postaci oraz "znikaniu" misji w trybie single. Poprawiono również problemy związane ze stabilnością.

I chyba znów jestem szczęściarzem, bo u mnie nie ma już większych usterek (nie licząc tej z dołączaniem do gry z zaproszeń) - ładowanie meczów znacząco przyspieszyło, już nie wyrzuca z gry, zabawa jest znacznie mniej rwana. Ale wystarczy przegląd forów internetowych, a nawet komentarzy na blogu Rockstar, by zobaczyć, że problemów wciąż jest sporo. Firma przyznaje, że wciąż można stracić postęp w grze - a mowa np. o apartamentach, które kupuje się za grubą kasę. A gracze zgłaszają też takie kosmiczne rzeczy, jak ograniczona prędkość podczas jazdy samochodem.

Dajcie znać, czy u Was GTA Online działa jak należy. I pamiętajcie, że cały czas możecie dołączyć do naszej ekipy - może wreszcie uda się sensownie pograć.

[Źródło: Rockstar]

Marcin Kosman

326931105410738455
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)