A co powiecie na grę z uniwersum PUBG-a, za którą odpowiedzialny byłby Glen Schofield?

A co powiecie na grę z uniwersum PUBG-a, za którą odpowiedzialny byłby Glen Schofield?27.06.2019 14:30
A co powiecie na grę z uniwersum PUBG-a, za którą odpowiedzialny byłby Glen Schofield?
Łukasz Jarkiewicz

Gość z bogatym portfolio.

Glen Schofield to jeden z tych deweloperów, których gracze powinni znać. Odpowiedzialny za naprawdę udany survivalowy horror, Dead Space, z 2008 roku, ale także ważna osobistość przy kilku odsłonach zasłużonej serii Call of Duty. Co tu dużo mówić - doświadczony twórca gier komputerowych, który potrafi. W 2018 opuścił Activision, więc długo pracy szukać nie musiał. Właśnie ogłoszono jego współpracę z PUBG Corporation.

"Wielka wiadomość" dotyczy jego pracy dla wspomnianej firmy. Razem stworzą studio gier skupiające się na produkcjach AAA. Striking Distance będzie miało swoją siedzibę w San Ramon. Wiemy, że ekipa będzie pracować nad narracyjną grą z uniwersum PUBG'a. Sam Schofield uważa, że daje to multum możliwości. Dodaje też, iż szuka nowych doświadczeń do odkrycia nowych projektów i koncepcji, co tłumaczyłoby jeden z powodów podjęcia takiej pracy.

Cóż, można powiedzieć, iż trafił pod właściwy adres. Już teraz w sieci mowa wyłącznie o jednym, mianowicie o "story mode". Możliwości za tym idące mogą faktycznie przynieść upragniony efekt. Schofield nie jest człowiekiem, który mógłby dodać coś do formuły battle royale, ale jest ściśle nastawiony na kampanię dla jednego gracza, a ta może być strzałem w dziesiątkę. Komentarze graczy, jak zawsze, są mocno rozstrzelone. Proponujemy poczekać na jakieś konkretne informacje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)