A Bethesda na to: "We're sorry..."

A Bethesda na to: "We're sorry..."28.11.2018 16:14
A Bethesda na to: "We're sorry..."
Joanna Pamięta - Borkowska

Cisza ze strony studia nie oznacza obojętności.

To nie jest tak, że gracze sobie, a Bethesda sobie. Oni słuchają, czytają i oglądają (i współczuję im, tak jak każdemu twórcy, którego dzieło jest ze mieszane z błotem). Skąd o tym wiadomo? Otóż na Reddicie pojawił się obszerny wpis, w którym studio przeprasza za zaistniałą sytuację i brak kontaktu ze społecznością graczy.

Zespół odpowiedzialny za komunikację z graczami poinformował, że na bieżąco zbierają informację o wszelkich bugach i błędach. W dalszej części wpisu znajduje się lista usprawnień, które mają nadejść z kolejną łatką. Już 4 grudnia pojawi się spory update.

Co się zmieni po 4 grudnia?

  • Przede wszystkim, powiększy się limit skrytki - z 400 do 600.
  • Ma być naprawiona kwestia przedmiotów, które wypadną z bossów - po dwa/trzy na każdego gracza.
  • Crylator dostanie nowe efekty po trafieniu, zaś ograniczenie prędkości poruszania się potrwa 30 sekund.
  • Do tej pory osoby przeciążone odradzały się w pobliżu Vaulta 76 - teraz będzie można to zrobić w pobliżu najbliższego znacznika.
  • Nie będzie nam już groziło uwięzienie w Power Armorze. Całe szczęście.

A 11 grudnia zmieni się, co następuje:

  • Czat głosowy dostanie opcję Push-to-Talk oraz zostanie dodane wsparcie dla rozdzielczości 21:9.
  • Wprowadzone zostaną ustawienia dla Field of View.
  • Po osiągnięciu 50 poziomu możliwe będzie częściowe resetowanie punktów SPECIAL.
  • Nie będzie już problemów z C.A.M.P. w przypadku gdy ktoś inny zbuduje obóz w miejsce naszego. Po zalogowaniu pojawi się informacja, że ktoś zajął nasze miejsce. Będziemy wtedy mogli albo zmienić lokalizację obozu, albo po prostu przenieść się na nowy serwer.
  • W końcu będzie można usuwać problematyczne części otoczenia podczas budowania domu - dotyczy to wszelkich drzewek (które teraz potrafią przenikać przez ściany), głazów itd.

Od tej pory co tydzień będą pojawiać się informację o kolejnych łatkach i usprawnieniach. W takim tempie za parę miesięcy pozbędą się największych błędów... ale czy to wystarczy, by udobruchać fanów i wykaraskać się z takich sytuacji jak np. pozew zbiorowy, o którym pisał wczoraj Dominik? Ja z pewnym zaskoczeniem odnotowałam wczoraj, że mam już prawie 30 h gry i... bawię się nieźle. Jak na early access, który ta gra powinna dostać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)