7‑calowy tablet Della w najbliższych tygodniach

marcindmjqtx

30.09.2010 14:20, aktual.: 07.01.2016 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według wywiadu udzielonego Wall Street Journal 7-calowa wersja tabletu Streak ma zostać wprowadzona na rynek w ciągu następnych kilku tygodni, a 10-calowa w ciągu 6 do 12 miesięcy.

Do tej pory na rynku tablet Della dostępny był tylko w wersji z ekranem o przekątnej 5 cali (pod nazwą Streak) co plasowało go pomiędzy dużym telefonem a małym tabletem. Michael Dell, CEO korporacji pokazał przez chwilę siedmiocalową wersję tabletu na konferencji Oracle w zeszłym tygodniu (od 1:30 na osadzonym poniżej klipie), ale nie poinformował, kiedy urządzenie o nazwie Looking Glass ma być wprowadzone na rynek.

Dell Looking Glass - Dell Streak 7 inch

[Tablet] został pokazany w zeszłym tygodniu na Oracle World przez Michaela, i naprawdę niedługo wprowadzimy go na rynek - w ciągu następnych paru tygodni. W ciągu następnego roku Dell ma wprowadzić na rynek całą gamę nowych produktów, w tym urządzenia z wyświetlaczami trzy i czterocalowymi (a więc zdecydowanie smartfonowe), oraz duży, 10-calowy tablet. Wersja siedmiocalowa ma pracować pod kontrolą Androida, ale niektóre z nowych produktów mają również pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoftu.

Leszek Karlik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)