60 000 sztuk GTA V sprzedanych w Polsce. To największa premiera gry wideo na naszym rynku

Los Santos pęka w szwach, a dystrybutor z dumy.

60 000 sztuk GTA V sprzedanych w Polsce. To największa premiera gry wideo na naszym rynku
marcindmjqtx

18.09.2013 | aktual.: 05.01.2016 15:59

60 tysięcy sztuk gry sprzedanych w 24 godziny od premiery czyni z GTA V najszybciej sprzedającą się grę w historii naszego kraju, o czym bardzo chętnie poinformowała Cenega. Świetnego wyniku mogliśmy spodziewać się już po informacjach mówiących o 20 tysiącach zamówień przedpremierowych, z których w poniedziałek zrobiło się nawet 30 tysięcy. Dodatkowy smaczek - GTA V zostało wydana tylko na konsolach, więc jedna z dużych platform nie mogła dołożyć się do tego wyniku.

Tak było na nocnej premierze GTA V Porównajmy to do innej wielkiej premiery w Polsce. FIFA 13 w dniu swojej premiery w Polsce rozeszła się w liczbie 56 tysięcy egzemplarzy. Znalezienie następnych czterech tysięcy nabywców zajęło jej kolejne trzy dni. EA mówiło wtedy o największej polskiej premierze gry wideo. Od dziś ten tytuł należy już do GTA V.

Myślicie, że FIFA 14 ma szansę o niego powalczyć?

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomości360ps3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.