50 gier do poznania w ramach Digital Dragons Indie Celebration

50 gier do poznania w ramach Digital Dragons Indie Celebration

50 gier do poznania w ramach Digital Dragons Indie Celebration
13.05.2020 16:12, aktualizacja: 17.05.2020 16:20

W tym 25 w formie grywalnej!

Dziś startuje Digital Dragons Indie Celebration - cyfrowe wydarzenie, firmowane przez organizatorów krakowskiej konferencji gier niezależnych. W jego ramach gracze będą mogli zapoznać się łącznie z 50 różnymi produkcjami rozmaitych studiów.

W trakcie trwania tej wirtualnej “imprezy” gracze mogą obejrzeć transmisje na żywo z rozmaitych tytułów. Połowa z nich jest także dostępna w formie wersji demonstracyjnych. Wydarzenie potrwa do piątku, 15 maja.

Wszystkie transmisje i linki do wersji demonstracyjnych znaleźć można pod tym adresem na Steamie.

Ghostrunner | Cinematic Trailer | 2020 | (PC, PS4, XBOX)

Wśród gier, wyróżnionych przy okazji Digital Dragons Indie Celebration znalazł się obiecująco zapowiadający się Ghostrunner. O grze polskiego studia One More Level mieliśmy okazję rozmawiać z twórcami i jeżeli jeszcze nie czytaliście, to gorąco polecam wywiad.

Część z dem proponowanych graczom podczas tego wydarzenia dostępna było już wcześniej (jak właśnie wspomniany Ghostrunner), inne - debiutują dopiero teraz. Wśród tych znalazły się m.in. Elderborn (heavymetalowy slasher dark fantasy), Rustler (szalona gra akcji o średniowiecznym gangsterze) czy Eldest Souls (tutaj domyślenie się gatunku pozostawię już czytelnikom).

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)