50 Cent chciałby nowej gry ze swoim udziałem

50 Cent chciałby nowej gry ze swoim udziałem

50 Cent chciałby nowej gry ze swoim udziałem
22.01.2018 19:28, aktualizacja: 22.01.2018 21:56

Musiałoby to być jednak coś naprawdę wyjątkowego.

Stwierdził w rozmowie z serwisem Gamespot Curtis James Jackson III, amerykański raper, aktor, biznesmen, producent i inwestor, znany szerzej pod pseudonimem 50 Cent. Odpowiadał na pytanie o możliwość powstania kolejnej gry wideo, sygnowanej jego nazwiskiem.

Obraz

Raper ma już na swoim koncie dwie gry wideo. Pierwsza z nich, 50 Cent: Bulletproof (Metacritic - 47%), ukazała się na PlayStation 2 i Xboksa w 2005 roku. Druga, 50 Cent: Blood on the Sand (Metacritic - 72%) 4 lata później na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Trzecia gra, o której myśli 50 Cent, byłaby zwieńczeniem swoistej trylogii, ale nie miałaby być w żaden bezpośredni sposób związana z poprzednimi. Raper rozważa raczej o interaktywną adaptacji nowego serialu "Tomorrow, Today", nad którym pracuje dla stacji Starz w nieznanej na razie roli.

Wiadomo o nim na razie jedynie tyle, że opowiadać ma o weteranie wojennym, który zyskuje supermoce w wyniku eksperymentów, wykonywanych na nim przez szalonego więziennego doktora. 50 Cent współpracuje ze stacją Starz również w charakterze producenta wykonawczego i odtwórcy roli drugoplanowej w serialu "Power".

Obraz

Niezależnie od tego, na czym ostatecznie miałaby bazować nowa gra i jaki byłby jej ostateczny kształt, raper wie jedno:

Stwierdził, podkreślając, że to byłoby dla niego najważniejsze.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)