40% dochodów Telltale pochodzi z konsol

40% dochodów Telltale pochodzi z konsol25.04.2010 14:52
40% dochodów Telltale pochodzi z konsol
marcindmjqtx

Telltale jaki czas temu pojawiło się na konsolach ze swoimi przygodówkami. Aktualnie ich produkcje można znaleźć już nie tylko na PC, ale także na XBLA*, WiiWare** i PSN. Dla Cryteka rynek konsolowy był brutalny, trudny i pełen konkurencji. Co na to Telltale?

Jak dużą część ich dochodów stanowią teraz konsole?

Zwykle premierę nowego sezonu mamy na jednej platformie konsolowej i jest to dla nas jakieś 40% dochodu. Ładnie, prawda? Jacy są zatem konsolowi gracze?

[Konsole] mają bardzo duże grono odbiorców i są to wszystko gracze, którzy są przyzwyczajeni do wydawania pieniędzy na gry. No i super. Mam nadzieję, że zobaczymy na konsolach jeszcze sporo nowych przygodówek od Telltale, jak również remake'ów startych hitów, takich jak chociażby Monkey Island.

Wiele gier, moim zdaniem, warto odświeżyć i raz jeszcze pokazać światu. W końcu mamy całą masę nowych graczy, którzy w nie nie grali, a te tytuły raczej się nie starzeją. O ile oczywiście pojawią się w nich takie udogodnienia jak system podpowiedzi, czy możliwość wybrania nowej szaty graficznej, komentarzy deweloperów itd. Takie remake'i będę kupować z prawdziwą przyjemnością.

[via GI.biz]

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza?Dowiesz się tu.

**WiiWare też oficjalnie nie ma, ale nie mamy dla nich specjalnie przygotowanej strony.

327102720274753815
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)