4 polskie gry mają szansę na wygranie Google Play Indie Games Festival

4 polskie gry mają szansę na wygranie Google Play Indie Games Festival

4 polskie gry mają szansę na wygranie Google Play Indie Games Festival
Adam Bednarek
31.03.2020 14:39, aktualizacja: 05.04.2020 21:54

Do zgarnięcia jest 100 tys. euro i wsparcie Google.

Właściwie to wsparcie już jest - jak zapowiada Google, szczęśliwa 20 nominowanych produkcji będzie promowana w Google Play. Sława i miliony są na wyciągnięcie ręki, ale zyskać można więcej. A konkretnie o 100 tys. euro, indywidualne konsultacje biznesowe z ekspertami Google, promocję gry w kanałach marketingowych Google Play oraz Android Developers.

Polska czwórka to 60 Parsecs!, inbento, Cookies Must Die i Unhatched. Poniżej zamieszczam opis każdej produkcji z Google Play:

60 Parsecs! to przygoda science-fiction z elementami czarnej komedii, osadzona w czasach ery atomu i podboju kosmosu - w pakiecie z zimnowojenną paranoją, retro-futurystycznym stylem i karaluchami w hełmach kosmicznych.

inbento:baw się jedzeniem, układaj ręcznie robione przepisy i poznaj uroczą historię w nowej łamigłówce od twórców Golf Peaks!

Cookies Must Die: Największe wyzwanie jakie możesz znaleźć czeka właśnie tu! Sprawdź to połączenie platformówki i dynamicznej strzelaniny i z toną humoru i destrukcji! Wszystko niesamowicie proste w sterowaniu. Po prostu przeciągnij palcem po ekranie, żeby skoczyć. Spowolnij czas i atakuj z niesamowitą precyzją! Efekt slow-motion pozwoli ci się poczuć jak w Matrixie.

Unhatched: przygodowo-logiczna gra karciana:

Wstyd przyznać, ale nominowanych gier nie znam. To błąd, o czym świadczy nie tylko udział w Google Play Indie Games Festival, ale też opisy i wygląd polskich produkcji. Prezentują się naprawdę ciekawie. Zobaczymy, czy polskiej reprezentacji uda się zdobyć główną nagrodę. Byłoby podwójnie miło, bo finałowa gala odbędzie się w Warszawie. Ze względu na koronawirusa data wydarzenia nie jest jeszcze znana.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)