3D Realms wcale się nie zamyka

Strona główna3D Realms wcale się nie zamyka
19.05.2009 14:37
3D Realms wcale się nie zamyka
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wygląda na to, że historia z Duke Nukem Forever tak szybko się nie zakończy. Mieliśmy już pozew Take Two , odpowiedź 3D Realms , zaś teraz pojawiły się kolejne informacje o tej sprawie.

Okazuje się, że 3D Realms wcale się nie zamknęło i nadal istnieje. Natomiast faktycznie z powodów finansowych zwolniono zespół odpowiedzialny za produkcję DNF. Firma ma prawa do marki i ma zamiar nadal tworzyć gry na niej oparte. Ze specjalnego oświadczenia możemy też się dowiedzieć, że gra kosztowała studio 20 milionów dolarów, zaś prawa do wydania Duke Nukem Forever zachowało Take Two.

Ech, źle to wygląda, gdy ludzie piorą swoje brudy publicznie, choć nie ukrywam, że zwykle przy okazji parę ciekawych faktów może ujrzeć światło dzienne. Czy DNF ma szanse wyjść? Jak dla mnie nie. Jest galimatias prawny, cała masa przecieków, no i sama postać Duka jakby lekko się zdezaktualizowała. W końcu wszyscy bohaterowie jego epoki - Van Damme, Stallone i Schwarzenegger odeszli. Czasy się zmieniły i to chyba już nie jest kraj dla starych książąt.

[via Gameslice]

327088554918697002
Udostępnij:
Komentarze (0)