3D Dot Game Heroes zostanie wydane po angielsku przez... kogoś

3D Dot Game Heroes zostanie wydane po angielsku przez... kogoś

3D Dot Game Heroes zostanie wydane po angielsku przez... kogoś
marcindmjqtx
07.10.2009 20:10, aktualizacja: 14.01.2016 15:14

Może to nie świadczy najlepiej o mojej poczytalności, ale 3D Dot Game Heroes jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier. W przypadku takich perełek jestem w stanie nawet przemęczyć się z mniej interesującą rozgrywką (choć wierzę, że będzie ekstra). Dlaczego? Bo dzieło From Software jest stylowe niczym beżowy VW Beetle w wersji cabrio. Czy poza całymi trzema osobami, które zdecydują się na import, również gracze anglojęzyczni będą mieli szansę na zapoznanie się z tą pozycją?

Destructoid skontaktował się z Sony, Atlusem, XSEED i Nipponichi i postanowił wywęszyć, czy ktoś już zabrał się za lokalizację. Producent PS3 napisał, że wokół gry panowało poruszenie na TGSie, ale zabrakło konkretów. XSEED jeszcze nic nie napisało, zaś zarówno NIS jak i Atlus bardzo chciałyby zobaczyć ten tytuł po angielsku. Przedstawiciel tej pierwszej firmy napisał:

3D Dot Game Heroes jest rzeczywiście bardzo interesującą i zadziwiającą grą. W sumie, to już inne media zapytały nas o ten tytuł. W chwili obecnej nie mamy planów na jego wydanie, ale bardzo chcielibyśmy to zrobić, gdyby nadarzyła się okazja. Z takim nastawieniem chyba nie ma co się martwić - KTOŚ raczej na pewno zdecyduje się na lokalizację. Nie mogę się doczekać.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)