360 dostanie obsługę YouTube?

360 dostanie obsługę YouTube?
marcindmjqtx

18.06.2010 01:16, aktual.: 06.01.2016 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezentacja nowego interfejsu 360 ze wsparciem dla Kinect daje mi podstawy sądzić, że niedługo na konsoli Microsoftu zawita YouTube.

MS dodaje kolejne usługi do Xbox LIVE. Mamy już ESPN, mamy Facebooka i Twittera. Czego brakuje? Obsługi serwisu z fotkami i filmami.

Podczas dzisiejszego spotkania jedną z prezentowanych rzeczy był pokazywany już na konferencji nowy wideoczat. Wiadomo - dwie osoby rozmawiają, Kinect odpowiednio rozszerza i zawęża obraz w zależności od tego ile osób aktualnie znajduje się przed jego kamerą, skupia się na mówiącym, wycisza szumy i pozwala też obejrzeć wspólnie film. "Na przykład taki z YouTube".

Zapytałem się prowadzącego czy to oznacza, że pojawi się obsługa YT w Xboksie 360. W końcu do tej pory nie mieliśmy takiej możliwości. Odpowiedź? Na pewno nie pojawi się wraz z premierą Kinecta. Czy później? Na to pytanie nie dostałem odpowiedzi, ale sporo wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Oczywiście oficjalnie nikt potem nie chciał niczego potwierdzić. Na razie więc traktujcie to jako plotkę, ale nie zdziwiłbym się, gdyby okazała się prawdziwa. Przy okazji warto też przypomnieć, że wcześniej pojawiły się informacje o wprowadzeniu Hulu do interfejsu Xboksa 360.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)