26 twarzy Forzy Horizon 3. Piękny hołd złożony najlepszym grom wyścigowym

26 twarzy Forzy Horizon 3. Piękny hołd złożony najlepszym grom wyścigowym
Paweł Olszewski

09.12.2016 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Need for Speed: Underground i Most Wanted, Burnout 3, Out Run, Test Drive, Driver, Crazy Taxi i wiele więcej. Wystarczy odpowiednie auto, miejscówka i kadr z Forzy Horizon 3, żeby poczuć się jak w którejś z tych kultowych gier.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Nijaki EYuiS ma wyobraźnię. I talent. I cierpliwość. Złapał 26 obrazków z Forzy Horizon 3 w trybie fotograficznym, a potem po prostu dokleił do nich powszechnie znane logosy. Nie były to jednak zwykłe obrazki, a bardzo kojarzące się z konkretnymi grami wyścigowymi kadry, które po dodaniu odpowiedniego tytułu wyglądają jak oficjalne zrzuty ekranu z next-genowych wersji tych gier.

Ile bym dał, żeby dostać tak wyglądającego Burnouta, Drivera czy nowe Crazy Taxi! Szanse na to są raczej nikłe, co innego Gran Turismo, które już przecież powstaje czy Need for Speed. Electronic Arts zrobiło serii przerwę, ale  raczej nie permanentną.

Screeny nie tylko pokazują pomysłowość EYuiSa, ale poskreślają też fakt, jak świetną grą jest Forza Horizon 3. To naprawdę ogromna i zróżnicowana ścigałka. Adam był nią zachwycony, ja sam mam wyjeżdżone dopiero kilka godzin, ale też jestem po wrażeniem rozmachu studia Playground.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)