2020 jest beznadziejny, ale przynajmniej doczekamy się Makłowicza na Twitchu

2020 jest beznadziejny, ale przynajmniej doczekamy się Makłowicza na Twitchu

2020 jest beznadziejny, ale przynajmniej doczekamy się Makłowicza na Twitchu
Adam Bednarek
09.12.2020 14:38, aktualizacja: 02.03.2022 19:14

Pandemia przewróciła świat do góry nogami, ale niektóre niespodzianki mają pozytywny wymiar. Jak Robert Makłowicz gotujący dla graczy.

"Jeszcze kilka miesięcy temu nie przypuszczałem, że zostanę streamerem. Ajde!" - pisze Robert Makłowicz na swoim Facebooku. 

Ja też się nie spodziewałem, ale z drugiej strony - kto, jak nie pan Robert. Czyli tegoroczna gwiazda i odkrycie YouTube'a. Oczywiście wiedziałem, że Robert Makłowicz to jest gość. Oglądałem programy w telewizji, chłonąłem opowiadane historie. Ale Robert Makłowicz w internecie to inna, lepsza jakość. 

Youtube'owy Makłowicz opowiada, gotuje, a oprócz tego śpiewa: 

...karmi psy koperkiem: 

...opowiada dowcipy:

...czy rozmawia o weganizmie i wegetarianizmie:

Do listy będzie można wkrótce dopisać "gotowanie dla graczy". Robert Makłowicz weźmie udział w charytatywnym streamie organizowanym przez nVidię. 

Jak zapowiada sam gospodarz wydarzenia: 

W czwartek o 15.00 na kanale NVIDIAGeForcePL w serwisie Twitch, podzielę się pomysłami i na szybkie i smaczne przekąski, także dla graczy. Zbieramy fundusze na podopiecznych Akademii Przyszłości

W trakcie 100-godzinnej transmisji, w której wezmą udział także inni celebryci, celem będzie uzbieranie jak największej kwoty na rzecz dzieci z Akademii Przyszłości.

Pandemia COVID-19 szczególnie uwydatniła problem cyfrowego wykluczenia dzieci. Choć na pierwszy rzut oka problem ten ogranicza się głównie do trudności w nauce zdalnej, w rzeczywistości jest on znacznie bardziej złożony. Wykluczenie cyfrowe jest w konsekwencji wykluczeniem społecznym. Wpływa na dostęp do kultury i rozrywki, ogranicza relacje społeczne, ponieważ świat wirtualny jest częstym tematem rozmów dzieci.Co trzeci uczeń w Polsce rezygnuje ze starań, ponieważ uznaje, że nie jest wystarczająco dobry w danej dziedzinie. Brak wiary w siebie oddziałuje negatywnie na ich obecną i przyszłą sytuację społeczną, relacje które tworzą, życie rodzinne czy ekonomiczne

 Najwyższe donacje zostaną nagrodzone specjalnie przygotowanymi kartami graficznymi, inspirowanymi najnowszymi grami komputerowymi: GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC za największą sumarycznie wpłatę, AORUS GeForce RTX 3080 XTREME za drugie miejsce oraz GIGABYTE GeForce RTX 3070 GAMING OC za trzecie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)