Przy okazji potwierdziły się informacje o cyfrowym Hitman: Sniper Challenge, dołączanym do zamówień przedpremierowych na Rozgrzeszenie.

bETDQpTp

Otworzyliście już swoje kalendarze? No to zaznaczamy.

Szybciej na rynek trafi Dishonored, czyli przygody obdarzonego nadprzyrodzonymi mocami zabójcy od studia Arkane. Gra trafi do europejskich sklepów 12 października.

Hitman zacznie pracować na swoje Rozgrzeszenie miesiąc później - 20 listopada.

bETDQpTr

Ale już od najbliższego wtorku będziecie mogli zacząć wykonywać misje w grze Hitman: Sniper Challenge. W wybranych sklepach możecie za 20 złotych kupić zestaw Pre-order zawierający kod na tę mini-grę. Rzecz jasna ta kwota odpisuje się wam od ceny Hitman: Rozgrzeszenie, więc w ostatecznym rozrachunku Sniper Challenge nie kosztuje was nic. Jeśli zamówiliście Rozgrzeszenie wcześniej, skontaktujcie się po prostu ze sklepem, prosząc o udostępnienie kodu.

Sama gra wygląda tak:

Hitman Sniper Challenge PL

Dobre wyniki będą nagrodzone karabinem snajperskim Kazo TRG i zestawem ulepszeń, które przeniesiemy do "pełnowymiarowego" Hitmana.

bETDQpTx

Rozgrzeszenie wydaje się pewniakiem, więc zamówienie go przed premierą nie jest jakimś szaleństwem. Nie obraziłbym się, gdyby nagradzanie graczy za takie deklaracje było częściej doceniane przez wydawców podobnymi produkcjami.

źródło: informacja prasowa, Bethesda

Maciej Kowalik

326925686789724202
Komentarze (0)
bETDQpUn