2010 FIFA World Cup od EA już oficjalnie, w kwietniu

2010 FIFA World Cup od EA już oficjalnie, w kwietniu

2010 FIFA World Cup od EA już oficjalnie, w kwietniu
marcindmjqtx
27.01.2010 10:45, aktualizacja: 12.01.2016 15:48

I znów okazało się, że jednak czasem sklepy internetowe faktycznie wiedzą, kiedy pojawi się niezapowiedziana jeszcze gra. Mowa o 2010 FIFA World Cup, czyli kolejnej grze spod znaku FIFA, poświęconej wielkiej imprezie sportowej. Electronic Arts wreszcie zapowiedziało ją oficjalnie i przy okazji potwierdziło wcześniejsze plotki o kwietniowej dacie premiery.

Gra ukaże się na czterech platformach: 360, PS3, Wii oraz PSP i umożliwi grę 199 drużynami, które wystartowały w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Nie zabraknie oczywiście trybu, który umożliwi nam objęcie sterów w wybranej ekipie i naprawienia tego, co zepsuli prawdziwi piłkarze... EA Sports chwali się również trybem umożliwiającym rozegranie swoich własnych Mistrzostw przez sieć. Nie powinno zabraknąć też kilku innowacji, które deweloperzy będą chcieli przetestować przed FIFA 11 (podobnie, jak to było z Euro 2008).

Wersja na Wii dostanie specjalny tryb Zakumi's Dream Team, w którym gracz zmierzy się z każdą z 32 drużyn, które pojadą na finałowy turniej w specjalnych wyzwaniach.

Gra pojawi się w europejskich sklepach 30 kwietnia. Myślicie, że dostaniemy odcinanie kuponików, czy EA Sports solidnie się przyłoży?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)