20 nowych poziomów doświadczenia w Borderlands?

20 nowych poziomów doświadczenia w Borderlands?

20 nowych poziomów doświadczenia w Borderlands?
marcindmjqtx
11.02.2010 11:44, aktualizacja: 08.01.2016 13:58

Do sieci trafiła lista osiągnięć z nadchodzącego The Secret Armory of General Knoxx, trzeciego dodatku do Borderlands. Można na niej znaleźć jeden za zdobycie 51 i jeden za zdobycie 61 poziomu. Czy Gearbox ustawiałby nowy limit poziomu na tak nierównej liczbie?

Jedno osiągnięcie jest za dobrnięcie do 51 poziomu, czyli w gruncie rzeczy za zagranie w dodatek w pełni rozwiniętą postacią, następny jest za 61 poziom. Logicznym wydaje się, że przy kolejnym podniesieniu pułapu, w którymś z następnych rozszerzeń, będzie można by dostać osiągnięcie za 71 poziom.

20 nowych poziomów doświadczenia to świetna wiadomość - to 40 proc. tego, w co można było zagrać w podstawowej wersji Borderlands, więc można mniemać, że dodatek jest naprawdę duży.

Z drugiej strony wydaje się, że brzmi to aż za dobrze, zwłaszcza w porównaniu na World of Warcraft, gdzie limit poziomu postaci był podnoszony z każdym dodatkiem o dziesięć, a w nadchodzącym Cataclysm już tylko o pięć. Ale powiedzmy, że to zupełnie inne gry i inna filozofia towarzysząca wydawaniu dodatków.

Może się jednak ostatecznie okazać, że nowych poziomów do zdobycia w Sekretnej Zbrojowni Generała Knoxxa będzie mniej niż 20, ale co najmniej 11. Też dobrze.

[via Kotaku]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)