20 milionów SingStarów na świecie!

Strona główna20 milionów SingStarów na świecie!
07.12.2009 19:26
20 milionów SingStarów na świecie!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pierwszy SingStar zadebiutował ponad 4 lata temu na PS2. Od tamtego czasu to właśnie ta seria jest dla świata konsol synonimem karaoke, żaden inny tytuł nie był w stanie jej zagrozić. A Sony właśnie ogłosiło, iż z półek sklepowych zniknęło już ponad 20 milionów egzemplarzy różnych edycji SingStara.

Wynik świetny, i na pewno przez najbliższe lata doczekamy się jeszcze nie jednej wersji gry. Może nawet w końcu otrzymamy polskie piosenki na PSN? Byłoby miło. Osobiście marzy mi się też możliwość zgrywania kawałków z płyt na dysk konsoli (jak wiadomo, na każdej PS3 da się odpalić poprzednie SingStary, w tym te z PS2); po prostu żonglowanie płytkami na imprezie staje się szybko uciążliwe.

Cóż, póki co takiej funkcjonalności nie zobaczymy, ale Sony udostępniło nową łatkę, która poprawia błędy (znikające kawałki) oraz wprowadza kilka drobnych nowości - top 10 najczęściej ściąganych kawałków czy możliwość przeglądania sklepowych utworów bezpośrednio z poziomu ekranu wyboru piosenek. Dodatkowo pojawiła się kreskówka wersja końcowych plansz podsumowujących występ gracza.

[via GI.biz]

326971137156601898
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)