2,5 miliona kopii Arkham Asylum

Michał Stopa

23.09.2009 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsza dokumentacja firmy Eidos ujawniła, że do sklepów na całym świecie trafiło już ponad 2 i pół miliona kopii stworzonej przez Rocksteady Studios gry Batman: Arkham Asylum. Choć nie są to dane sprzedaży, dają pojęcie o popycie, jaki urósł na ten tytuł.

Wcześniejszy reportaż w gazecie Los Angeles Times mówił o dwóch milionach sprzedanych kopii, jednak nie było do końca jasne, czy na pewno chodziło o ilość gier, które trafiły do konsumentów.

Jak do tej pory, gra spotkała się z bardzo silnym entuzjazmem zarówno ze strony graczy, jak i recenzentów, co, jeśli wziąć pod uwagę dotychczasowe wyniki gier wzorowanych na Batmanie, jest niemałym osiągnięciem. Prezes Warner Interactive, Martin Tremblay, pokłonił się przed jakością dzieła firmy Rocksteady Studios:

"Gigantyczny sukces Batman: Arkham Asylum ustalił poprzeczkę grom o superbohaterach bardzo wysoko. Rocksteady Studios stworzyło wspaniałą grę, a wyniki sprzedaży ilustrują jak potężna marka w połączeniu z wysoką jakością produktu współbrzmi z konsumentami".

fot.: Eidos

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)