1080p na PS4 i 900p na Xboksie One - beta Rainbow Six Siege trwa

1080p na PS4 i 900p na Xboksie One - beta Rainbow Six Siege trwa

1080p na PS4 i 900p na Xboksie One - beta Rainbow Six Siege trwa
marcindmjqtx
27.09.2015 09:45, aktualizacja: 05.01.2016 14:53

Historia lubi się powtarzać.

24 września wystartowała zamknięta beta najmłodszego dziecka Ubisoftu ze stajni Tom Calncy's. Skupione na operacjach antyterrorystycznych i odbijaniu zakładników z rąk porywaczy Rainbow Six Siege, zostało udostępnione wszystkim trzem wiodącym platformom. Optymalizacja nie jest zła (przynajmniej na PC, tutaj testowałem) i pozwoli na uruchomienie gry nawet na słabszym sprzęcie*. Dodatkowo, deweloperzy przypominają, że finalny produkt będzie napisany jeszcze lepiej (to chyba wręcz oczywiste) i osiągi ulegną poprawie.

Wciąż szukamy sposobów jak popchnąć hardware do granic jego możliwości, aby dostarczyć graczom najwyższą możliwą jakość i będziemy gotowi podzielić się z Wami większą ilością informacji, kiedy tylko trochę bardziej zbliżymy się do daty premiery. Nie wszędzie jest jednak tak różowo. W oficjalnym FAQ gry, pojawia się informacja o rozdzielczości w jakiej są uruchamiana wersje przeznaczone dla Xboksa One i PlayStation 4. Platforma Microsoftu kolejny raz znalazła się na drugim miejscu z brakującymi do rozdzielczości full HD 180 pikselami w pionie. Być może zmieni się to po premierze, ale na razie należy uznać wyższość konsoli Sony. Ubisoft najwyraźniej porzucił politykę ograniczania wydajności według osiągów najsłabszego.

Beta testy potrwają do 1 października. Aby otrzymać kod dostępu musicie złożyć pre-order lub postarać się o niego innym sposobem (kilka zagranicznych portali rozdawało tysiące kluczy).

* - Jeżeli korzystacie z laptopów z dodatkowym zintegrowanym układem graficznym, to prawdopodobnie spotka Wam sytuacja, w której zamiast właściwej karty graficznej, Siege wykorzysta zasoby właśnie układu Intela. Aby to naprawić, odszukajcie Panel sterowania NVIDIA (nie wiem jak z kartami AMD, ale nie są to popularne konstrukcje w sprzęcie przenośnym) i w zakładce "zarządzanie ustawieniami 3D" po kliknięciu na "dodaj" odnajdźcie rainbowsix.exe, a następnie zmieńcie "preferowany procesor graficzny" na dedykowaną konstrukcję.

[Źródło: Gamespot]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)