10 Win Streak - charytatywny maraton grania

10 Win Streak - charytatywny maraton grania

10 Win Streak - charytatywny maraton grania
marcindmjqtx
04.10.2011 10:10, aktualizacja: 06.01.2016 11:57

W ilu grach sieciowych udaje Wam się osiągnąć ciąg dziesięciu zwycięstw z rzędu? Na stronie 10 Win Streak gracze udowadniają, że może to zająć trochę czasu, ale jest jak najbardziej możliwe. Dla dzieci.

Pewnego dnia gracz o pseudonimie Bei wyznaczył sobie cel: wygrać w League of Legends dziesięć meczy z rzędu grając jedną konkretną postacią (Irelią - dla osób obeznanych w temacie). Swoje wyzwanie postanowił transmitować poprzez sieć. W końcu mu się udało, a inni dołączyli do niego.

Teraz na 10WinStreak.com ciągle widać transmisję z gry kogoś, kto próbuje powtórzyć osiągnięcie Bei'a, non stop. Nie robią tego tylko po to, aby napiąć wirtualne mięśnie - witryna wspiera znaną akcję charytatywną Child's Play i organizatorzy zachęcają do dokonywania wpłat na rzecz fundacji. Finansowy cel wyznaczono na 9 tysięcy dolarów, w chwili w której piszę te słowa, udało się uzbierać 3750 $.

W weekend odbył się pokazowy mecz pomiędzy autorami komiksu internetowego Penny Arcade, a ekipą Riot Games, twórców League of Legends. W jednym momencie transmisję oglądało około 2500 osób. Póki co jedynie ośmiu graczom udało się osiągnąć serię dziesięciu zwycięstw i pokazać ją światu.

Źródło: 10 Win Streak

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)