10 lat z Halo

marcindmjqtx

22.07.2009 19:18, aktual.: 15.01.2016 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj, 21 lipca minęło dokładnie 10 lat od kiedy na konferencji MacWorld Steve Jobs zaprosił na scenę współzałożyciela Bungie Jasona Jonesa, który powiedział to jedno, jakże znaczące dla branży gier wideo, zdanie "nasza gra nazywa się Halo".

Od tego czasu główny bohater serii Master Chief stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ze świata gier, ikoną Xboksa, zaś gry FPP zaczęły masowo pojawiać się na konsolach. No i ta muzyka... Do tej pory mam ciarki, kiedy jej słucham. Jak dla mnie to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza ścieżka dźwiękowa z gry.

Na zaprezentowanym powyżej materiale wideo pokazano wszystkie części gry. Od wspomnianej zapowiedzi 10 lat temu, do tegorocznej konferencji Microsoft na E3, gdzie mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć ODST w akcji i dowiedzieć się o Halo: Reach. Możemy również zobaczyć reakcje fanów na kolejne części i jak zmieniał się zespół Bungie.

Od razu przyznam się, że mi się wszystkie 3 części Halo po prostu podobały. Być może nie darzę ich jakąś nabożną czcią, ale są to naprawdę dobre gry. Zresztą, każdy kto posiadał pierwszego Xboksa musi przyznać, że intro do Halo 2 robiło naprawdę spore wrażenie.

Więcej informacji i wspominków do znalezienia na stronach bungie.net.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)