Zombiaki na blaszaki, czyli polska premiera Dead Rising 2

Paweł Kozierkiewicz

28.09.2010 15:27, aktual.: 29.09.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Równo z europejska premierą, do polskich sklepów trafia pecetowa wersja Dead Rising 2. Gra nawiązując do horrorów o nieumarłych mózgożercach, pozwala nam eliminować hordy tychże kreatur z zaskakującą wręcz pomysłowością.

Twórcy w krwawe szlachtowanie wplątali wątek fabularny, który ukazuje nam desperacką walkę Chucka Greene'a o uratowanie swojej córki przed zamianą w zombie. Oprócz głównego wątku, w Dead Rising 2 znajduje się także sporo alternatywnych odnóg historii. Tytuł daje nam dużą swobodę w eliminowaniu zombiaków. Oprócz standardowych narzędzi eksterminacji tj. kij bejsbolowy, pistolet, czy widły, szybka wizyta w warsztacie pozwala nam na stworzenie dość ciekawych połączeń przedmiotów. Co można skonstruować z wiertarek oraz metalowego kubła? Możecie puścić wodze fantazji, bądź zobaczyć to na własne oczy uruchamiając Dead Rising 2

Gra pierwotnie ukazuje się w angielskiej wersji językowej. Można już jednak pobrać spolszczenie ze strony polskiego wydawcy gry Cenegi Poland. Łatka dostępna jest w tym miejscu.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)