Znamy daty premier hitów na 3DS-a

Z dość nieoczekiwanego źródła dotarła do nas lista premier nadchodzących tytułów na 3DS-a. Opublikował ją hiszpański dystrybutor konsoli.

Najbardziej oczekiwane gry – nowy Resident Evil oraz Dead or Alive trafią na półki sklepowe jeszcze w maju, natomiast remake ponadczasowego klasyka - Zelda: Ocarina Of Time – zadebiutuje w połowie czerwca.

Pełna lista wydawnicza gier na 3DS-a:

  • Rabbids 3D - 01.04
  • Puzzle Bobble Universe - 22.04
  • James Noirs Hollywood Crimes - 06.05
  • Driver Renegade - 06.05
  • Resident Evil: The Mercenaries - 06.05
  • Kid Icarus: Uprising - 06.05
  • Starfox 64 - 06.05
  • Dead Or Alive: Dimensions - 27.05
  • Sports Island - 03.06
  • Zelda: Ocarina Of Time - 17.06
  • Naruto Shippuden 3D - 17.06

W kwestii nowej konsoli wypowiedział się prezes Nintendo of America, Reggie Fils-Aime , sugerując że odświeżonej wersji 3DS-a nie zobaczymy z pewnością w tym roku.

Ledwo zaczęliśmy sprzedawać pierwszy model, a już klienci pytają co będzie dalej. Odpowiem w ten sposób. 3DS to nasz kluczowy sprzęt przenośny. Będzie dla nas najważniejszy przez cały ten rok i okres świąteczny”.

W przypadku oryginalnego DS-a na model „Lite” czekaliśmy dokładnie rok i 4 miesiące, więc w tym przypadku może być podobnie.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE