Zimowe święto w grze Piraci

Zimowe święto w grze Piraci

Informacja prasowa
20.11.2009 16:08, aktualizacja: 01.03.2010 10:26

Ahoj piraci i szczury lądowe!

Ubierzcie się cieplutko, bo Piraci ogłaszają zimę! Oto nastaje prawdziwy zimowy nastrój na pełnym morzu: na resztę dni listopada, cały grudzień i pierwsze dni Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was multum prezentów i akcji specjalnych, aby trochę Was rozgrzać w tych zimnych miesiącach.

Aż do początku przyszłego roku celebrujemy nasze wielkie zimowe święto! Cieszcie się, bo czekają Was wspaniałe akcje specjalne, fajowe specjalne przedmioty i rewelacyjne nagrody. Możecie wygrać między innymi ten wyjątkowy design:

Odkryjcie swoją osobistą szkatułę ze skarbami! Każdy gracz będzie miał możliwość odsłonięcia swojej szkatuły poprzez różne akcje specjalne i zdobyć design. Oczywiście całość możecie powtórzyć, kiedy tylko najdzie Was na to ochota! A najlepsze jest to, że powtarzając odsłanianie szkatuły możecie wygrać jeszcze dwa wspaniałe designy! Te dwa designy możecie też zdobyć w pewne określone dni podczas naszych zawodów strzeleckich!

Zbierajcie zimowe wspaniałości, które umilą Wam żeglugę na morzach Seafight, i weźcie udział w naszych zimowych akcjach specjalnych!

Reeeeeeeeeeeeeeeegaty! Ustalcie nowy rekord i wygrajcie regaty. Zielony ogień na krze na mapach po lewej stronie to punkt startowy regat, czerwony ogień na krze na mapach po prawej stronie to cel. Co 6 godzin macie tutaj możliwość odkryć część swojej szkatuły ze skarbami dzięki zwycięstwie w regatach na Waszym serwerze. Jesteście szybkimi żeglarzami? Jeśli tak, to może znajdziecie na krze docelowej jakąś niespodziankę. A jeśli nie macie ochoty ścigać się po morzach Seafight, to też nie problem. Dodatkowa porcja napięcia czeka Was bowiem w…• lodowej akcji! Po morzach Seafight dryfują kry, które musicie przełamywać. Odkrywajcie zimowe niespodzianki, które czekają Was w ich wnętrzu. Aby jak najwięcej graczy mogło się wykazać jako łamacze lodu, kry znajdziecie na mapach leveli 3 do 16. Także skrzynki ze skarbami możecie znaleźć w określone dni na wszystkich levelach. Kryją się w nich małe niespodzianki, jak na przykład• zimowa mapa bonusowa! Całą mapę bonusową możecie znaleźć w krach. Każdą mapę bonusową, którą znajdziecie w krze, możecie oczywiście rozegrać. Ale przygotujcie się dobrze, bo przeciwnicy, których tam spotkacie, będą szczególnie zimnokrwiści.• Chcecie przejść szybciej do następnego levelu? A może do następnego levelu elitarnego? To idźcie na plac targowy! Tam czekają na Was szczególne niespodzianki. Ale pamiętajcie, że przedmioty te działają tylko na zwykłych mapach, a nie na mapach bonusowych.

  • Bałwan: towarzyszy Wam przez krótki czas na morzach Seafight i daje Wam 25% bonusu na punkty doświadczenia.
  • Świeca: dzięki niej pali się dla Was malutkie światełko. Pierwsza świeca daje każdemu graczowi w Waszym otoczeniu 15% punktów doświadczenia dodatkowo. Jednocześnie możecie zapalić 4 kolejne świece. Każda świeca podwyższa Wasz zysk punktów doświadczenia o kolejny punkt procentowy. Samotnie możecie zdobyć do 19% dodatkowo, a jeśli gracie z przyjaciółmi, możecie nawet dojść razem do wypasionych 25%. Każda świeca gaśnie po 3 minutach.
  • Zimowe światełka: Zimowe światełka dają Wam przez 1 minutę podwójne punkty elitarne. Razem z amunicją śnieżną możecie zgarnąć potrójne punkty elitarne!

Chwileczkę! Amunicja śnieżna? No ba! Od dziś do końca zimowego święta w Nowym Roku strzelanie kulami śnieżnymi będzie Wam dawać dwa razy więcej punktów elitarnych niż zwykła amunicja elitarna. A więc: ruszajcie na śnieżną bitwę! Amunicja ta będzie dostępna na placu targowym w wybrane dni!

Każdy chce być dobrze przygotowany do starć na zimowej mapie bonusowej, dlatego udostępnimy Wam w wybrane dni specjalne armaty i ogniste wybuchy/pioruny na placu targowym. Przy okazji chcielibyście też wykonywać misje i zdawać testy? To też żaden problem! Aby Was wesprzeć w tym przedsięwzięciu, będziemy oferować w te dni na placu targowym także specjalne harpuny!

Radujcie się wraz z ekipą Seafight, bo czeka nas niesamowity czas do końca tego miesiąca, przez cały grudzień, jak i w Nowym Roku! Zima dopiero co się rozpoczęła…

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)