Żeńskie drużyny w FIFIE?

Jakiś czas temu pisałam na temat petycji, która informowała EA o potrzebie umieszczenia kobiet w serii FIFA. Chociaż David Ruther, odpowiedzialny za wydawanie owej serii, twierdził, że firma nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości wprowadzać takich zmian do kolejnych gier, teraz wydaje się, iż może stać się inaczej.

W tej chwili EA Sports prosi fanów serii o to, by wyrazili swoje zdanie na temat umieszczenia kobiet w przyszłych FIFACH, na jaki to temat wypowiadał się Matt Bilby z EA Sports. Jak wynika z jego wypowiedzi, EA w przeszłości już pytała o to graczy. Pięć lat temu odpowiedzieli oni, iż nie są zainteresowani taką możliwością i wolą stawiać czoła Barcelonie oraz innym sławnym drużynom.

W tej chwili wydaje się jednak, iż zainteresowanie umieszczeniem drużyn kobiecych w grze może w rzeczywistości być duże.

Z pewnością istnieje zainteresowanie umieszczeniem kobiecej drużyny Stanów Zjednoczonych w grze. Mieliśmy już mecz żeńskich drużyn z Kanady i Stanów Zjednoczonych na ostatniej Olimpiadzie. W Kanadzie odbywa się też Puchar Świata Kobiet.

Jeśli więc kobiece drużyny staną się bardziej popularne wśród publiczności, wprowadzenie ich do gry będzie dużo bardziej prawdopodobne. Fani muszą po prostu zabrać głos w tej sprawie.

Forge of Empires poprowadź swoje plemię przez epoki

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE