Zapowiedziano drugi sezon Mortal Kombat: Legacy

Kevin Tancharoen, reżyser Mortal Kombat: Legacy, zapowiedział powstawanie drugiego sezonu internetowego serialu spod znaku smoka. W poniższym filmiku możecie zobaczyć, kto i w jakich okolicznościach pojawi się w nowej serii.

Mortal Kombat: Legacy z 2011 r. to internetowy serial będący fabularnym prequelem pierwszej gry Mortal Kombat. 9-12 minutowe odcinki skupiały się na konkretnych bohaterach, prezentując ich losy przed pierwszym turniejem. W drugim sezonie Legacy mamy obejrzeć właściwy turniej - zgodnie z prośbami fanów będzie jeszcze więcej walk, efektów specjalnych i spektakularnych akcji.

Projekt serialu Mortal Kombat: Legacy ma swoje początki w obrazie zatytułowanym Mortal Kombat: Rebirth z 2010 r. Kevin Tancharoen nakręcił swoją wizję uniwersum znanego z bijatyk, którą następnie zaprezentował przedstawicielom Warner Bros. Wydawca zgodził się na sfinansowanie 9-odcinkowego serialu internetowego (Tancharoen liczył na film pełnometrażowy), który został zrealizowany przy udziale Eda Boona z NetherRealm Studios.

Mortal Kombat: Legacy 2 pojawi się "wkrótce".

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY