Xbox Live w Polsce w tym roku!

Xbox Live w Polsce w tym roku!

Marcin Dąbrowski
13.03.2010 11:33, aktualizacja: 13.03.2010 13:12

Jak twierdzi internetowy serwis magazynu Chip, usługa Xbox Live pojawi się w Polsce jeszcze w tym roku.

Mieszkańcy naszego kraju nie tylko będą mogli dodawać do kont polskie karty kredytowe, ale dodatkowo wprowadzone zostaną zdrapki z Microsoft Points oraz te pozwalające na przedłużenie abonamentu Gold w Xbox Live. Ceny mają być zbliżone do tych, które obowiązują w Stanach i Anglii.

Co ważne Polacy otrzymają dostęp zarówno do usług Arcade i Marketplace, jak i usługi Video Marketplace. Ponoć trwają rozmowy między przedstawicielami Microsoftu, a ITI i Canal+ w sprawie udostępnienia treści tych firm w VOD.

Decyzja o wprowadzeniu XBL do Polski ma zostać oficjalnie ogłoszona na targach E3. Stoją za nią bardzo dobre wyniki sprzedaży Xboksa w Polsce (ponad 100 000 sztuk) oraz trend wzrostowy. Nie wiadomo, czy możliwa będzie migracja z kont innych krajów na konto polskie, bez utracenia swojego dorobku Gamerscore.

Pozostaje mieć nadzieję, że informacje te się potwierdzą i jeszcze przed Gwiazdką będziemy mogli legalnie korzystać z usługi Xbox Live w Polsce. Chip nie podał niestety źródła swojej informacji.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)