Xbox Live w Polsce 10 listopada

Zbigniew Trzeciak

12.10.2010 16:51, aktual.: 13.10.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z najważniejszych informacji na tegorocznych targach E3 dla posiadaczy konsol Xbox 360 w Polsce było ogłoszenie wprowadzenia usługi Live w naszym kraju. Teraz mamy dokładna datę premiery - 10 listopada.

"Jestem bardzo zadowolony z tego, że możemy przekazać dalsze informacje o usłudze Xbox Live. Jej wprowadzenie do Polski ogłosiliśmy na ostatnich targach E3, teraz idziemy krok dalej i potwierdzamy datę jej oficjalnego startu - to jest 10 listopada tego roku. Wierzę, że społeczność posiadaczy Xbox 360 doświadczy rozrywki na nowym, jeszcze wyższym poziomie. Do zobaczenia online", powiedział Jacek Murawski, prezes Microsoft Polska.

Live wystartuje w Polsce z wszystkimi podstawowymi funkcjami, takimi jak granie po sieci, zbieranie punktów osiągnięć, korzystanie z gier na Xbox Live Arcade oraz Games on Demand.

Ważną informacją jest też fakt, że zaimplementowana będzie pełna migracja kont, także nikt nie starci swojego nicka, ani zebranych już przez siebie punktów. Nie znikną nam także zakupione wcześniej na Xbox Live produkty, ani nasz dotychczasowy złoty abonament.

Microsoft przygotował też kilka atrakcji, które maja zachęcić graczy do korzystania własnie ze złotego abonamentu, którego cena za 12 miesięcy wyniesie u nas w kraju 249 PLN.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)