Xbox Game Pass na drugą połowę listopada 2023. Jest moc

Xbox Game Pass na drugą połowę listopada 2023. Jest moc

Game Pass na drugą połowę listopada 2023
Game Pass na drugą połowę listopada 2023
Źródło zdjęć: © Xbox
15.11.2023 09:01, aktualizacja: 15.11.2023 11:37

W drugiej połowie listopada, subskrybenci usługi Xbox Game Pass zyskają dostęp do kilku jakże interesujących gier. Microsoft przedstawia szczegóły wraz z produkcjami, które usługę opuszczą.

Coral Island w Xbox Game Pass (premiera)

Microsoft podzielił się oficjalnymi informacjami na temat nowych gier, które zostaną dodane do Xbox Game Pass w drugiej połowie listopada. Pierwsza z tych nowości, Coral Island, została udostępniona w usłudze już 14 listopada 2023 r. Gra ta, dostępna od dnia premiery w ramach Xbox Game Pass, powinna przypaść do entuzjastom życia na farmie, ponieważ wyraźnie czerpie inspiracje z takich hitów jak Stardew Valley czy Harvest Moon. Coral Island będzie dostępna zarówno w usłudze chmurowej, jak i na konsolach Xbox Series X|S.

Persona 5 Tactica to kolejny premierowy tytuł

Od 17 listopada, subskrybenci Xbox Game Pass będą mogli również zagrać w Persona 5 Tactica. Ta gra to kolejna produkcja z popularnego uniwersum Persona, która jednak prezentuje zupełnie inny styl rozgrywki. Persona 5 Tactica to strategia turowa i podobnie jak Coral Island, trafiła do Game Passa w dniu swojej premiery, zarówno w chmurze, na konsolach Xbox, jak i na PC.

Dune: Spice Wars w Xbox Game Pass

Następnie, 28 listopada 2023 r., do Xbox Game Pass zostanie dodana gra Dune: Spice Wars. Jest to kolejna gra strategiczna, tym razem jednak jest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w popularnym uniwersum. Tytuł ten będzie dostępny na konsolach Xbox Series X|S oraz w usłudze chmurowej od dnia swojej premiery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rollerdrome wygląda zacnie, a rozgrywka nie ma skrupułów

Ostatnią grą, która zostanie dodana do Xbox Game Pass w listopadzie, jest Rollerdrome. Intersująca oprawa graficzna od razu rzuca się w oczy; która przenosi graczy do roku 2030 i oferuje dynamiczną rozgrywkę opartą na brutalnym sporcie na rolkach - tytułowym Rollerdrome. Gra ta zostanie udostępniona w usłudze Xbox Game Pass 28 listopada 2023 r., w dniu swojej premiery na konsolach Xbox Series X|S, a także na PC i w chmurze.

Te gry opuszczą usługę Xbox Game Pass. Żegnaj, Battlefield

W tym miesiącu siedem gier opuści cyfrową bibliotekę Xbox Game Pass. Mamy więc niewiele czasu na zapoznanie się z następującymi produkcjami:

  • Anvil
  • Battlefield 1943
  • Battlefield: Bad Company
  • Battlefield: Bad Company 2
  • Disc Room
  • Eastward
  • Grid

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)