Wystartowała wojenna kampania „Wiosna 2010”

Wystartowała wojenna kampania „Wiosna 2010”29.03.2010 16:41
Informacja prasowa

Dzisiejszego dnia tj. 29 marca o godzinie 18.00 rozpoczną się zapisy do pierwszej z sześciu prestiżowych wojennych kampanii rozgrywanych w ramach Ligi Battlefield Bad Company 2 – wspólnego projektu firmy Electronic Arts Polska oraz zespołu Cybersport.pl. Na wszystkich miłośników taktycznej rozgrywki, a także dynamicznej akcji czekać będzie wirtualna walka o miejsce w wielkim finale LAN oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 12 000 złotych!

Kampania zatytułowana „Wiosna 2010” będzie dla wielbicieli sportów elektronicznych, a zwłaszcza fanów gry Battlefield Bad Company 2 pierwszym poważnym sprawdzianem umiejętności strzeleckich na nowej platformie. Od godziny 18.00 na oficjalnej stronie rozgrywek www.bf.cybersport.pl gracze będą mogli rejestrować czteroosobowe drużyny, które za kilka dni rozpoczną turniejowe zmagania w trybie Squad Rush. Stawką e-sportowego współzawodnictwa będzie miejsce w wielkim finale Ligi Cybersport, gdzie sześć najlepszych polskich drużyn zmierzy się o tytuł Mistrza Polski gry Battlefield Bad Company oraz nagrody pieniężne o łącznej wysokości 12 000 złotych! Rejestracja zespołów zostanie zakończona w momencie zapisania się do kampanii 32 formacji, nie dłużej niż do 6 kwietnia.

Battlefield Bad Company 2 przenosi rozgrywkę znaną z serii Battlefield na front next-genowych konsol i PC-tów! Walka odbywa się na 8 wielkich, otwartych mapach, a na każdej z nich trzeba stosować zupełnie inną taktykę! Nowe pojazdy, takie jak ATV (pojazd terenowy) i helikopter transportowy pozwalają na zróżnicowane taktyki dla wielu graczy. Modyfikacje, które można stosować, gwarantują najciekawsze odwzorowanie walki z wykorzystaniem pojazdów, jakie kiedykolwiek pojawiło się w grach wieloosobowych. Taktyczna rozwałka wznosi się na wyżyny, dzięki poprawkom w silniku Frostbite. Gracze niszczą teraz całe budynki i tworzą własne otwory strzelnicze, co sprawia, że żadna bitwa nie jest taka sama.

Więcej informacji dotyczących rejestracji drużyn, regulaminu oraz terminarzu rozgrywek znaleźć można na stronie www.bf.cybersport.pl.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)