Wydawcy Modern Warfare 2 niezbyt przejęci reakcją pecetowców

Wydawcy Modern Warfare 2 niezbyt przejęci reakcją pecetowców10.11.2009 15:37
Michał Stopa

Mike Griffith, prezes Activision, powiedział wczoraj, że firma 'nie jest zbyt przejęta' narzekaniami graczy pecetowych w związku z brakiem wsparcia dla dedykowanych serwerów w Modern Warfare 2 w wersji dla komputerów osobistych. Odpowiadając na pytanie analityka rynkowego, powiedział:

"Obserwujemy to oczywiście bardzo czujnie i poświęcamy temu wiele uwagi, ale nie jesteśmy tym zbyt przejęci. Jednym z problemów z naszymi grami pecetowymi dawniej było, że pecety nie są przyjazne konsumentowi w kontekście gry sieciowej i dobierania przeciwników tak jak konsole. Nasze rozwiązanie poprawia ten problem i powinno ulepszyć wrażenia klientów w znaczący sposób. Wierzymy więc, że zyski które ujrzymy przewyższą wszelkie negatywne reakcje, które się ostatnio pojawiły".

Mackey McCandlish, reprezentant firmy Infinity Ward stwierdził jednak, że celem firmy jest dostarczenie jak najlepszych wrażeń graczom, więc nic nie jest jeszcze ostatecznością.

"Naszym celem jest, aby nasi klienci bawili się jak najlepiej, więc nic nie jest 'permanentnie usunięte'. Cały czas oceniamy nasze opcje i możliwości".

fot.: Infinity Ward

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)