Wydarzenie "Władca Ciernistej Krainy" w Goodgame Empire

Wydarzenie "Władca Ciernistej Krainy" w Goodgame Empire04.11.2014 12:15
Redakcja

Oto specjalne wydarzenie w Goodgame Empire, przygotowane z okazji Halloween! Będzie trwało do 10 października.

Oto, co czeka graczy.• Mapa pokazująca tylko królestwo danego gracza• W obozie należy budować namioty dla zakwaterowania wszystkich żołnierzy oraz dekoracje, by wzmocnić ich zapał do walki i zachęcić do lepszych osiągnięć• Mapa podzielona na poszczególne prowincje• Wioski na mapie świata, które można regularnie plądrować w celu zdobycia surowców• Zniszczone mosty, które muszą zostać odbudowane• Silne jednostki jako nagroda za wypełnienie misji

Po zdobyciu wieży, okupowane prowincje zostaną ponownie uwolnione. Zważcie jednak na potrzeby żołnierzy, a mianowicie na wystarczającą ilość żywności dla nich! Wszystkie jednostki wojskowe oraz surowce, które Wam zostaną po ukończeniu wydarzenia, możecie zabrać ze sobą na zamek główny.

Każdy z Graczy, który pokona zamek Nekromanty, otrzyma gwarantowaną nagrodę w postaci dekoracji. Nagrody w postaci relikwii są zachętą do tego, by dłużej pozostać w wydarzeniu Władca Ciernistej Krainy, nawet po tym, kiedy Nekromanta został już pokonany. Niewykorzystane relikty pozostaną na koncie Gracza do czasu pojawienia się kolejnej edycji wydarzenia, w trakcie której będą mogły ponownie zostać użyte.

Goodgame Empire dostępne jest tutaj.</a.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)