Wronged Us nadciąga. Horror w otwartym świecie będzie dostępny na PC i konsole

Wronged Us nadciąga. Horror w otwartym świecie będzie dostępny na PC i konsole

Wronged Us
Wronged Us
Karolina Kowasz
26.11.2021 17:46

Myli się ten, kto uważa, że horrory mają się coraz gorzej. Jest wręcz przeciwnie - tego rodzaju produkcje są coraz ciekawsze, a ich autorzy potrafią zaskoczyć niesztampowymi pomysłami, o czym najlepiej świadczy przykład Wronged Us.

W sieci pojawiła się zapowiedź horroru w otwartym świecie, za który odpowiedzialne jest Delusional Studio. Co ciekawe, o samym producencie niewiele wiadomo, firma nie wypuściła wcześniej na rynek żadnych gier. Całość jest projektem zaledwie jednej osoby. To może budzić pewien niepokój, ale na pewno nie tak duży, jak klimat w zapowiedzi Wronged Us.

Otwarty świat horroru

Jak możemy dowiedzieć się z komentarza samego twórcy, gra jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Przewiduje on, że wymaga jeszcze co najmniej półtora roku rozwoju. Sam zwiastun został zaś złożony z różnych wersji gry, aby dać graczom wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać atmosfera, ustawienia i rozgrywka w grze.

Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że mamy do czynienia z filmową grą fabularną, której akcja została osadzona w małym miasteczku. Gracz będzie mógł je dokładnie eksplorować, jednocześnie stawiając czoła psychologicznym horrorom, rozwiązując zagadki i walcząc po drodze z potworami.

Co najważniejsze, twórca obiecuje, ze gracze będą mogli swobodnie eksplorować różne części miasta i wchodzić w interakcje z NPC. Jeżeli uda mu się faktycznie spełnić oczekiwania i dostarczyć horror z w pełni otwartym światem, można spodziewać się sporego sukcesu.

Nadciągnie w 2023 roku

Sądząc po klimacie, jaki już teraz obiecuje Wronged Us, wiele osób może być rozczarowanych, że premiera gry jest zaplanowana dopiero na 2023 rok. Twórca zapowiada, że tytuł ukaże się na PC oraz konsole, jednak nie zostało jeszcze sprecyzowane na które konkretnie.

Obecnie założyciel studia poszukuje zespołu, który chciałby pracować razem z nim nad ukończeniem tytułu. Zainteresowane osoby mogą się do niego zgłosić poprzez oficjalną stronę Wronged Us.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)