Wpadka Street Fighter 6. Wyciekła lista postaci

Ryu w Street Fighter 6
Ryu w Street Fighter 6
Źródło zdjęć: © streetfighter.com

04.06.2022 11:33, aktual.: 05.06.2022 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Capcom prawdopodobnie zaliczył wpadkę w sprawie Street Fighter 6. W sieci pojawiają się przecieki dotyczące listy postaci, które będą dostępne w grze. Wszystko wydaje się być już jasne.

State of Play już za nami. Podczas organizowanego przez Sony wydarzenia poznaliśmy masę dobrych tytułów. Znalazło się tam też miejsce dla Street Fighter 6. Capcom zaprezentował podczas wydarzenia pierwszy zwiastun rozgrywki swojej kultowej bijatyki.

Niestety to nie wszystko, czego w tym tygodniu dowiedzieliśmy się na temat szóstej odsłony serii Street Fighter. W sieci pojawiły się grafiki pokazujące cały pakiet postaci, które będziemy mogli wybrać w grze. Jeśli przecieki są wiarygodne, oznacza to, że w Street Fighter 6 zagramy między innymi wszystkimi postaciami znanymi z kultowej drugiej odsłony gry.

Dziennikarze VGC zwracają uwagę, że pierwsze przecieki miały miejsce już kilka miesięcy temu i w dużej mierze pokrywają się z tym, co można zobaczyć na grafikach, które trafiły do sieci.

Capcom nie podał jeszcze dokładnej daty premiery Street Fighter 6. Na ten moment wiemy tylko, że gra ma trafić na rynek w 2023 roku. Opublikowany podczas State of Play zwiastun prezentuje fragmenty rozgrywki, a także przybliża nam sylwetkę wybranych postaci.

Zaskakiwać może fakt, że do szóstej odsłony serii Street Fighter trafi coś na wzór otwartego świata. Obserwując fragmenty rozgrywki ze zwiedzenia miasta, można odnieść wrażenie, że gra przypomina nieco produkcje z serii Yakuza. Nie ma jednak wątpliwości, że sama walka pozostanie klasyczna, dwuwymiarowa.

Zmianom uległa nieco grafika, która wydaje się być nieco bardziej realistyczna, niż miało to miejsce w Street Fighter 5. Kreskówkowego charakteru dodają jednak swego rodzaju plamy farby, które pojawiają się podczas wykonywania silnych kombinacji.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)