WoW: Zmień rasę, zapłać 25$

WoW: Zmień rasę, zapłać 25$29.10.2009 10:47
Michał Stopa

Blizzard uruchomił wczoraj usługę dla grających w World of Warcraft, która, za opłatą w wysokości 25 dolarów (72zł), pozwala zmienić rasę postaci gracza. Operacja jednak nie daje możliwości przeniesienia gracza między fakcjami. Przenoszenie postaci między serwerami pozostanie oddzielną operacją.

Poniżej prezentujemy fragment notki z najnowszej łatki dla gry:

"Usługa zmieniania rasy pozwala zmieniać rasę postaci na inną w obrębie tej samej fakcji. Pełny zakres zmian oferowanych przez usługę jest wymieniony na stronie usługi. Każda zmiana będzie kosztować 25 dolarów. Rzeczy, które trzeba wiedzieć, zanim zaczniecie:

  • W normalnym przypadku, zmiana rasy powinna być ukończona natychmiast po przyjęciu opłaty i wykonaniu wszystkich kroków operacji.
  • Możesz wybrać nową rasę tylko z tych dostępnych dla twojej fakcji i które obsługują klasę twojej postaci. Nie można zmieniać klasy postaci.
  • Obecny poziom reputacji w stolicy poprzedniej rasy zostanie zamieniony z poziomem reputacji w stolicy rasy wybranej, a wierzchowce domowej rasy zostaną zamienione na rasę wybranej stolicy. Więcej informacji w tabeli zamiany ras.
  • Zmiana rasy nie obejmuje przeniesienia między serwerami.
  • Rasa może zostać zmieniona raz na trzy dni".

fot.: Blizzard

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)