World War 3 za darmo. Twórcy zapraszają na wielkie testowanie

World War 3
World War 3
Karolina Kowasz

03.02.2022 18:18, aktual.: 03.02.2022 20:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Deweloperzy World War 3 dają możliwość zagrania w ich produkt za darmo. To potrwa jednak tylko chwilę. Twórcy planują przeprowadzić publiczne testy warunków skrajnych, dlatego liczą na jak największą frekwencję graczy na swoich serwerach.

Jak podają twórcy, celem jest przetestowanie serwerów World War 3 poprzez zaproszenie jak największej liczby graczy do gry w jeden weekend. Chociaż tytuł nadal jest w fazie zamkniętej bety, test tej rangi pomoże przygotować się do uruchomienia World War 3 jako darmowej, otwartej bety w marcu 2022 roku.

Warunki udziału w testach

Aby wziąć udział w testach, gracz musi pobrać World War 3 za darmo z MY.GAMES 3 lutego. Osoby, które grają na Steamie, muszą poprosić o dostęp do publicznego testu. Po pobraniu gry, należy utworzyć konto na MY.GAMES i zalogować się.

Aby zarejestrować się do testów na platformie Steam należy wejść na stronę gry World War 3 na platformie, przewinąć w dół do zwiastunów i zrzutów ekranu, a następnie kliknąć prośbę o dostęp. Po potwierdzeniu prośby, gracz będzie mógł wziąć udział w testach zamkniętej bety.

Termin testów

W World War 3 będzie można zagrać za darmo od godziny 13:00 CET dnia 3 lutego 2022 roku, do 7 lutego 2022 r., do godziny 13:00 CET. Dla uczczenia tej okazji, każdy, kto zaloguje się i zagra w publicznym teście, otrzyma ekskluzywny LWH Dark Helmet. Hełm zostanie dodany do ekwipunku gracza po zakończeniu testów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)