Zmien skórke
Logo Polygamii

Wolfenstein II: The New Colossus zaprasza nas na Alaskę, a Wolfenstein 3D zachęca do... głaskania psów

Psy nie pogryzą waszych portfeli, ale Season Pass do "Kolosa" też jest coraz tańszy...

Zacznijmy od Wolfensteina nowszego, czyli The New Colossus. Wczoraj debiutowało ostatnie fabularne DLC do The News Colossus w ramach pakietu Freedom Chronicles. Dodatek zatytułowany jest The Deeds of Captain Wilkins. Tym razem odwiedzimy nową lokację – pozostającą pod kontrolą nazistów Alaskę – gdzie będziemy musieli zniszczyć kolejną superbroń zwaną Sun Gun.

Bez Season Passa rozszerzenie kosztuje około 42 zł. Przy okazji przeceniono też cały karnet. W oficjalnych sklepach PS4 i Xboksa One oraz na Steamie można do 19 marca kupić cały pakiet za niecałe 70 złotych.

To cena z pewnością bardziej adekwatna do długości, bo poprzednie dodatki choć ciekawe, kończyły się zdecydowanie za szybko. Pierwsze opinie graczy są dość podzielone. Dobrą robotę robi przede wszystkim tytułowy Kapitan Wilkins za sprawą świetnego dubbingu. Z drugiej strony po raz kolejny mamy do czynienia z wyjątkowo krótkim DLC. Podobno na ukończenie misji na Alasce wystarcza godzina.

Lepiej więc póki co zainteresować się darmowym modem do Wolfensteina 3D, który wprowadza opcję, jakiej miłośnikom zwierząt brakowało w grze już od premiery w 1992 roku. Modyfikacja usuwa z gry nazistów, a gracz może skupić się na głaskaniu psów, które dzięki pieszczotom ochoczo zasypiają. Moda zatytułowanego (jakżeby inaczej) Woof 3D możecie pobrać tutaj. Pod tym adresem znajdziecie także instrukcję instalacji. Twórca zaleca do niego jednak godmode(*), bo inaczej możemy zginąć. Coś za coś. Czekam na wersję z rzucaniem zwierzakom cukierków.

Krzysztof Kempski

(*)By uruchomić kody musicie odpalić grę z komendą „-goobers”. Następnie w trakcie gry trzeba wcisnąć Lewy Shift, Alt i Backspace jednocześnie. Następnie wciskacie „Tab” + „G” i już możecie cieszyć się nieśmiertelnością.

 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry