WŁOSKI LINGUA MATCH 3 BOX (PL)

WŁOSKI LINGUA MATCH 3 BOX (PL)24.07.2004 11:47
Materiały prasowe

LinguaMatch3 to seria renomowanych programów do nauki języków obcych.Wersja dostępna ze słuchawkami (z mikreofonem) , lub innym programem językowym gratis.

Podczas nauki możesz swobodnie "podróżować" po 30 panoramicznych scenkach, poznając słownictwo charakterystyczne dla danej sytuacji. Program oferuje również 14 różnych rodzajów ćwiczeń i testów oraz zintegrowany słownik zawierający ponad 2000 słów i 1200 zwrotów.

W LinguaMatch3 zastosowano zaawansowane technologie multimedialne, dzięki czemu nauka języka staje się prosta i efektywna. Rewolucyjna metoda nauki proponowana w LinguaMatch3 jest niezwykle zbliżona do sposobu w jaki przyswoiłeś swój własny język. Każde ze słów zostaje skojarzone z obiektami i pojęciami dzięki temu, że zostaje przedstawione wraz z odpowiadającym mu obrazem, osadzonym w odpowiednim kontekście.

Program zawiera: -30 panoramicznych scenek, pozwalających zapoznać się ze słownictwem charakterystycznym dla różnych życiowych sytuacji. -14 różnych rodzajów ćwiczeń i testów. -Zintegrowany słownik zawierający ponad 2000 słów i 1200 zwrotów-Przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)