Remake Metal Gear Solid 3. Gameplay pokazuje wczesną wersję gry

Remake Metal Gear Solid 3. Gameplay pokazuje wczesną wersję gry

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
26.10.2023 10:47, aktualizacja: 17.01.2024 15:34

Podczas wydarzenia Xbox Partner Preview gwoździem programu był Remake Metal Gear Solid 3. Nowa wersja jednej z najbardziej cenionych gier na PlayStation 2 ujrzała w końcu światło dzienne za pośrednictwem materiału z rozgrywki.

Remake Metal Gear Solid 3 to projekt, który ma na celu przywrócenie do życia cenionej serii. Oczekiwania są wysokie, bo mówimy przecież o jednej z najlepszych gier wydanych na konsole PlayStation 2. I chociaż od zapowiedzi minęło kilka miesięcy, to nadal tajemnicą pozostają najważniejsze informacje, w zasadzie jedna: kiedy zagramy?Daty premiery jak nie było, tak nie ma, jednak już teraz możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki, które dają nam przedsmak tego, co czeka na graczy. Poniższe nagranie przedstawia wczesną wersję Remake Metal Gear Solid 3. W akcji silnik autorstwa Epic Games, czyli Unreal Engine 5.

Remake Metal Gear Solid 3 może się podobać

To, co widzimy, może się podobać, nawet jak na wersję prealfa. Gra światłem, znana lokacja w odświeżonej wersji, a także nowe animacje, którymi "chwali się" bohater, gdy eliminuje kolejne cele. Na dłuższy i bardziej spektakularny materiał przyjdzie nam poczekać, ale bez wątpienia cieszy fakt, że coś w temacie Remake Metal Gear Solid 3 ruszyło się.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Premiera Remake Metal Gear Solid 3

Jak już wspomnieliśmy, data premiery pozostaje tajemnicą, ale tego samego nie można powiedzieć o docelowych platformach. Remake Metal Gear Solid 3 zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Warto odnotować, że w prace nad odświeżoną wersją gry nie jest zaangażowany Hideo Kojima, który miał okazję współtworzyć oryginalną serię.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)