Witajcie we wtorek - Kontynuując podsumowania

Styczeń to miesiąc nieszczególny. Zazwyczaj nie wychodzi wtedy żadna duża gra, choć w tym roku Capcom uraczy nas premierą DMC: Devil May Cry (które najwyraźniej nie zdążyło na listopad i przedświąteczną gorączkę). Informacji też nie pojawia się zbyt wiele. Firmy wciąż dopinają budżety reklamowe i marketingowe, nie ogłasza się prac nad dużymi grami. Cisza, panie.

Jest to więc świetny moment, żeby podsumować rok 2012. My nasze materiały podsumowujące rozpoczęliśmy jeszcze w grudniu. Pisaliśmy (i mówiliśmy w programach wideo) o Yakuza: Dead Souls, Silent Hill: Downpour, Anomaly: Warzone Earth (na Xboksa) oraz The Walking Dead. W kolejce czeka między innymi Wiedźmin 2 na Xboksa, Spec Ops: The Line (w przyszłym tygodniu raczej) oraz, a jakże, XCOM: Enemy Unknown. Nie będzie nic o Medal of Honor i Call of Duty: Black Ops II. Bo to nie są najciekawsze gry roku 2012. To nawet nie są bardzo dobre gry.

Będą recenzje, będą Kontry, będzie konkurs.

I podcast powróci.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ