Witajcie w poniedziałek - Opóźnienie

Materiały ze Spec Ops: The Line są moim styczniowym koszmarem. Mimo dobrych intencji ze strony autora tekstu oraz naszego specjalisty w jednej osobie, który pojawi się w filmiku, po prostu nie jestem w stanie tak tego zorganizować, żeby w studiu jednocześnie znalazł się komputer, ja i specjalista. Być może jest to winą zmniejszenia liczebności redakcji w związku z choróbkskami (których nienawidzę), czyhającymi na młodych, zdolnych w gdańskich tramwajach, ale nie mam zamiaru używać tego wytłumaczenia. O nie!

Biorę winę na siebie. I postaram się w tym tygodniu zrealizować wszystkie obietnice. A tych wcale nie będzie tak dużo, gdyż do końca stycznia chciałbym skończyć cykl o najciekawszych grach 2012 roku. Co nam zostało? Po opublikowaniu tekstu Marcelego Szpaka o Tokyo Jungle na liście widnieje jeszcze Spec Ops: The Line (na czerwono), XCOM: Enemy Unknown, Max Payne 3, Fez oraz Dear Esther. Bartłomiej Nagórski zgłasza mi tu jeszcze Papo & Yo, więc będzie co czytać i oglądać do końca miesiąca.

A już niebawem wyjdzie The Cave, Aliens: Colonial Marines i Dead Space 3. Czekacie?

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ