Witajcie w poniedziałek - Dużo i często

Zaczyna się okres wzmożonej aktywności. Filmiki będą, recenzje będą, teksty będą. Dużo będzie się działo, a działo się będzie często. Będzie recenzja XCOM-a w tym tygodniu oraz "Kontra" z tegoż. Napiszemy coś o Dishonored oraz przyjrzymy się War of the Roses.

Nadchodzą rzeczy z kosmosu, które pragną zemsty.

Tymczasem, aby lepiej wprowadzić was w klimat premiery Dishonored pozwolę sobie zacytować Dickensa:

Była to najlepsza i najgorsza z epok,wiek rozumu i wiek szaleństwa,czas wiary i czas zwątpienia,okres światła i okres mroków,wiosna pięknych nadziei i zima rozpaczy.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE