Więcej informacji o Serious Sam HD

Więcej informacji o Serious Sam HD12.04.2010 13:19
Zbigniew Trzeciak

Kilka dni temu podawaliśmy, że Serous Sam HD: The Second Encounter już niedługo zawita na komputery osobiste i Xboksa 360, a już dzisiaj mamy kolejną garść informacji na temat rozgrywki wieloosobowej.

W grze pojawią się tryby Survival, Co-op, Versus i Team. Sam tryb kooperacji nie jest nowy, ale teraz pojawia się możliwość stawienia czoła sztucznej inteligencji w 16 osób.

Tryb Survival, podobnie jak w innych grach, polegał będzie na odpieraniu wciąż to nowych hord przeciwników, a wariacje Beast Hunt i My Burden podniosą jeszcze poziom współzawodnictwa. Drużynowa rozgrywka składać się będzie z opcji Deathmatch, Capture the Flag i Last Man Standing.

Informacje te dotyczą na razie wersji na PC, którego użytkownicy, poprzez platformę Steam, mogli będą porównywać swoje wyniki w rankingach, a także wypełniać osiągnięcia. Gracze dostaną również nowe bronie: karabin snajperski, miotacz płomieni i piłę łańcuchową. Będzie je można wypróbować na nowych wrogach, a także poodkrywać nowe sekretne lokacje.

Informacji na temat nowości w wersji na Xboksa 360 oczekiwać możemy w najbliższej przyszłości.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)