Więcej informacji o Dead Money

Więcej informacji o Dead Money

Zbigniew Trzeciak
22.11.2010 12:37, aktualizacja: 23.11.2010 04:04

Nie tak dawno informowaliśmy o DLC do gry Fallout: New Vegas o nazwie Dead Money, a już dzisiaj możemy przedstawić wam więcej szczegółów na temat tego dodatku.

Historia w Dead Money skupiać będzie się na wyprawie do Sierra Madre, czyli miejsca, które przed katastrofą nuklearną miało być największą świątynią hazardu w Stanach Zjednoczonych. Zabezpieczenia luksusowego kasyna pozwoliły mu na pozostanie w miarę nietkniętym, ale także odgrodzonym od świata miejscem.

"Sierra Madre zniknęło z książek do historii i tylko czasem można było zobaczyć plakaty, co po pewnym czasie dało mu status mitycznego miasta, gdzie według plotek przechowywane są wszystkie skarby Starego Świata", powiedział Chris Avellone , starszy projektant pracujący nad grą.

Kurier, główny bohater gry, podąży za wskazówkami ojca Elijah z Bractwa Stali po tym jak usłyszy przekaz radiowy a propos gali odbywającej się w kasynie. Problemem jest fakt, że Sierra Madre zamieszkują tajemniczy "Ghost People", którzy porywają ludzi z zewnątrz.

Premiera Dead Money odbędzie się 21 grudnia wyłącznie na Xboksa 360.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)