Więcej informacji o CoD: Black Ops

Więcej informacji o CoD: Black Ops
17.05.2010 16:59
Zbigniew Trzeciak
Zbigniew Trzeciak

Treyarch, firma odpowiedzialna za najnowszą część serii Call od Duty, wierzy, że Black Ops pozwoli im na zrównanie się jakościowo z produktami wypuszczanymi ze studia Infinity Ward.

”Podjęliśmy pewne ryzyko twórcze. Chcemy zrobić coś zupełnie innego niż wcześniej. Nadszedł czas, aby gra mówiła sama za siebie”, powiedział Mark Lamia, szef Treyarch.

No to przekonajmy się co nas będzie czekać. W grze znów pojawią się pojazdy, ale w zupełnie innej formie niż to miało miejsce w Call of Duty: World at War. Będziemy mogli również w końcu zasiąść za sterami maszyn latających - helikopterów – i szerzyć zniszczenie z powietrza.

Fabuła opowiadać będzie historię żołnierza służb specjalnych, który na super tajnej misji ma wszelkimi środkami doprowadzić do wykonania celów misji.

Gracze będą mogli wziąć udział w trybie kooperacyjnym dla czterech osób, który wspomagać będą dedykowane serwery. Także gra wieloosobowa ma być ważną częścią produkcji, a żeby upewnić się, że będzie dobry Treyarch rozważa betę multiplayer.

Gra ma pojawić się na PC, PS3 i Xboksie 360 dziewiątego listopada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)