Zmien skórke
Logo Polygamii

Według plotek w tym roku dostaniemy nie jeden, tylko dwa nowe modele Switcha

W tym również odpowiedź na PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Źródła The Wall Street Journal twierdzą, iż pytanie nie zaczyna się już od „czy”, a „kiedy”. Niemniej w tym roku mielibyśmy ujrzeć dwie następne inkarnacje hybrydowej konsoli Nintendo, które dzięki takiej akcji utrzymałoby powalające wyniki sprzedaży na rekordowych obrotach. Jedna z nich, zgodnie z logiką, zaoferuje „mniej więcej to samo, tylko taniej”. Ma stać się rynkowym zamiennikiem dla leciwego 3DS-a, a atrakcyjną cenę przypłacić chociażby utratą wibracji. Taki Switch Slim, rozumiecie.

Co innego drugi model, w którym zobaczymy wydajniejsze bebechy i który ma trafić w gusta doświadczonych graczy. Potężniejszy od oryginalnego Pstryczka, ale słabszy od „półgeneracji” konkurencyjnych gigantów. To nie pierwsza próba Japończyków w „elitarną wersję konsoli”, ale w przeciwieństwie do wtopionych New 3DS-ów – ma sens. Switch dostaje masę multiplatformowych pozycji, zatem jeśli miałyby one na nim wyglądać podobnie jak u konkurencji, przyciągnąłby zupełnie nową bazę użytkowników. Switch Pro. Albo Switcher, o, to byłoby ekstra.

A kiedy zobaczymy oba modele? Ponoć w okolicach E3. Zaś na półkach sklepowych pojawią się, wiadomo, jeszcze przed dwiema najważniejszymi premierami jesieni, czyli Pokemon Sword i Shield oraz Animal Crossing. Trzymam kciuki, by plotki się potwierdziły. Ciekawie wzbogaciłoby to moje ulubione konsolowe bajorko.

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
2 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krissu88
Użytkownik

inb4 Nintendon’t wydaje exy tylko na nową wersję switcha tak jak to było z N3DS hie, hie…

pepin
Użytkownik

Adam, grasz juz w nowego Yoshiego? Jak pierwsze wrazenia? Lepsze niz Wooly World? Kiedy mozemy sie spodziewac recenzji?

konbezzebow321
Użytkownik

Grałeś w demko? Raczej nie oczekiwałbym po tym tytule czegoś specjalnego.

soulsonist
Użytkownik

Switch Pro biere od razu!

Popularne wpisy

Popularne Gry