WCG 2010: WarCraft III - Paladyn nie wychodzi z grupy

WCG 2010: WarCraft III - Paladyn nie wychodzi z grupy
01.10.2010 23:00
Michał Piwowarczyk
Michał Piwowarczyk

Jesteśmy na światowych finałach World Cyber Games 2010 w Los Angeles. Jeden z naszych graczy, Jarek Pociecha, wychodzi z grupy z drugiego miejsca w StarCrafcie. Tymczasem Przemek "Paladyn" Wadoń przegrywa obydwa dzisiejsze mecze w WarCrafta III Przemek "Paladyn" Wadoń przegrywa obydwa dzisiejsze mecze i nie wychodzi z grupy.

Rozmowa z PRZEMKIEM "Paladynem" Wadoniem:

IG: Co poszło nie tak?

Paladyn: Byli lepiej przygotowani, skupiają się bardziej w swoim życiu na tej grze niż ja. Trenują po 16 godzin dziennie, ja niestety albo raczej stety studiuję i nie mam tyle czasu. Skupiłem się bardziej na polskich turniejach, bo żeby osiągnąć coś na świecie w takich turniejach trzeba całe swoje życie na tym skupić, a ja wolę studiować.

IG: W przyszłym roku przesiądziesz się na StarCrafta II?

Paladyn: Jeżeli będzie WarCraft to zobaczę, gram teraz w StarCrafta II, więc jeśli się uda zakwalifikować na polskie finały to byłoby fajnie. Wątpię, żeby udało mi się wygrać, nie będę aż tak dużo grał, ale myślę, że za 2, 3 lata będę już dobrym graczem w StarCrafta II Polsce.

Więcej o finałach World Cyber Games w Los Angeles możecie przeczytać w naszych relacjach: z dnia pierwszego i z dnia drugiego oraz trzeciego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)